Mevcut açık artırmalar

 
 
e-İHALE - DRD Filo DERİNDERE
 
   
 
 

Açık artırmada araç satış

Açık artırmada araç alış     Açık artırma hakkında     Autorola.com.tr hakkında    
   
 

Aracımı tam olarak açıklamam neden önemlidir?

Önemlidir çünkü alıcılar tekliflerini açıklamanıza göre verirler. Verilen açıklamanın doğruluğu olası bir alıcının teklif vermek istediği miktarın temelini oluşturacaktır.

Tecrübelerimize göre aracın fotoğrafları ve özellikle hata ve kusurların net fotoğrafları fiyat üzerinde pozitif bir etkiye sahiptir. Aracın hem içinin hem de dışının fotoğraflarını çekmelisiniz. Örneğin bir göçüğü gösteren bir fotoğraf çektiğinizde, o artık alıcı için bilinmeyen bir nitelik değildir. Bu göçüğün belirsiz açıklaması yerine, alıcı hasarın boyutundan haberdar olur ve güven içinde teklif verebilir.

Son olarak, aracı doğru bir şekilde açıklamadığınızda alıcının satışı iptal etme seçeneği vardır. Bu durumda, Autorola.com.tr komisyonu iki katına çıkarma hakkına sahiptir. Ayrıntılı bilgi için bkz.: açık artırma şartları ve koşulları.

Bu nedenle doğru bir açıklama vermek önerilir. Autorola.com.tr size aracınızın açıklama sürecinde yardımcı olabilir. Sorularınız varsa, lütfen 0 212 290 35 30 no.lu telefondan bizi arayın.


 
   

Telefon desteği

İş günleri 09:00-17:00 | Telefon: 0 212 290 35 30
E-posta: musterihizmetleri@autorola.com.tr